Coders Lab pośród innowatorów nauki i biznesu w Tarnowie

Rozwój nowych technologii, systemy zarządzania w przedsiębiorstwach oraz wdrażanie innowacji w biznesie – to wiodące tematy 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie. W tym roku czterystu przedstawicieli nauki, polityki i biznesu spotkało się, aby debatować o rozwoju gospodarki, w tym o nowoczesnej edukacji zawodowej. Wśród nich pojawiliśmy się również i my.

W trakcie dwudniowego forum, eksperci z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej
wzięli udział w dyskusjach panelowych oraz prezentacjach praktycznego zastosowania innowacji w biznesie. Rozwiązania te zaprezentowali zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych. Znalezienie się wśród liderów nauki, biznesu i polityki jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. O tym, jak powinna wyglądać nowoczesna szkoła zawodowa, na przykładzie bootcampu programistycznego, opowiadał Marcin, założyciel Coders Lab.

“W 2013 r. stwierdziliśmy, że edukacja może wyglądać inaczej. Stworzyliśmy nowy model edukacji, w którym połączyliśmy najlepsze praktyki szkół języków obcych z wiedzą uniwersytecką. Ideą bootcampu jest uczenie tego, co konieczne do podjęcia pierwszej pracy w zawodzie. Dlatego dostosowujemy program naszych kursów do wymagań rynku pracy nawet kilka razy w ciągu roku.”

Marcin Tchórzewski, CEO Coders Lab

Wierzymy w nowoczesną edukację, która wychodzi naprzeciw szybko zmieniającej się rzeczywistości. W ciągu 4 lat wielokrotnie dostosowywaliśmy się do potrzeb rynku i kursantów. Zaufanie i elastyczność pozwoliły zbudować prawie 50 osobowy zespół, którego praca stoi za sukcesami naszej firmy.

„Nowoczesna edukacja musi odpowiadać na wyzwania jakie spotkają nas w przyszłości. Obecność na tegorocznym Forum Ekonomicznym to okazja do skonfrontowania potrzeb biznesu i nauki.”

Marcin Tchórzewski, CEO Coders Lab

Wyróżnienia takie jak obecność na Forum w Tarnowie dają nam motywację do dalszej pracy i poszukiwania obszarów, w których możemy się doskonalić.

Site Footer

Sliding Sidebar